Erraty

Komunikat Nr 1

Szanowni Państwo!
Prosimy o wstrzymanie użytkowania (i dalszej odsprzedaży) produktu Lampa UV 36W na 4 żarówki 9W, zaokrąglona, kolor jednolity lub wzorzysta o oznaczeniu KT230.
Dane na naklejce informacyjnej lampy:

LAMPA: 36W LAMP
TYPE: KT230
POWER: 36W
VOLTAGE: 100~240V, 50~60Hz
DIMENSION: 225 X 235 X100MM

Importer: JW TRADE Jarosław Wilczyński

Przykładowe zdjęcie lampy KT230

Wykryto wadę konstrukcyjną polegającą na tym że w tylnej części lampy zamontowane włączniki mogą wypiąć się i wysunąć z obudowy wskutek jej odkształceń, co umożliwia użytkownikowi  wyciągnięcie włącznika wraz z dolutowanymi kablami, co stwarza potencjalne zagrożenie gdy urządzenie jest włączone do sieci. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów importer podjął decyzję o wycofaniu produktu. Prosimy o sprawdzenie czy jesteście Państwo w posiadaniu takiego urządzenia celem zwrotu towaru oraz zwrotu dla Państwa jego ceny zakupu i ewentualnych kosztów wysyłki. Zlecimy odbiór tych lamp KT230 kurierem zakupionych w naszej firmie Świat Paznokci.
Prosimy o kontakt w tej sprawie na adres mailowy: sklep@pazurkolandia.pl lub bezpośrednio z importerem pellet@trade.pl

Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Prosimy również w przypadku, gdy lampa została przez Państwa odsprzedana dalej, o poinformowanie kupującego, tak aby osoba, która obecnie znajduje się w jej posiadaniu również została poinformowana o zaistniałej sytuacji i miała możliwość jej zwrotu.

Zespół serwisowy
Świat Paznokci

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska KURIER 48) już od 99,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium